Sebze

mojito smoothie recipes

Mojito Smoothie

5 5

Besleyici meyve ve sebzeler ile hazırladığınız smoothie ile enerjinizi arttırın. Mojito tadını severler için özel bir tarif: Mojito smoothie. Tüm smoothie tariflerimize buradan ulaşabilirsiniz. Tüm soğuk içecek tariflerimize ulaşmak için...

Tarifini Al

zeytinyağlı kereviz tarifi

Zeytinyağlı Kereviz

0 5 25 Dakika

Zeytinyağlı kereviz nasıl yapılır? Kilonuza ve sağlığınıza dikkat ediyorsanız zeytinyağlı kereviz tarifi öğünleriniz arasında yer alabilir. Diyet listenize ekleyebileceğiniz kereviz ile yapılan kalorisi düşük diğer sağlıklı tariflerimiz: Tüm zeytinyağlı tariflerimize...

Tarifini Al

arapsaçı kavurması yemekleri

Arapsaçı Kavurması

0 5 20 Dakika

Kilosuna dikkat eden ve yaz günü hafif beslenmeyi tercih edenlere zeytinyağlı bir tarif: arapsaçı kavurması. Diğer zeytinyağlı tariflerimizi görmek için tıklayın.

Tarifini Al

borsch çorbası

Borsch Çorbası (Borş)

5 5 30 Dakika

Rus mutfağına ait bir kış çorbası tarifi olan borsch çorbası (borş) tarifini paylaşacağız. Rus mutfağına düşkün olanlar “mantar soslu et dolması” tarifine de bakabilir. Diğer çorba tariflerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Tarifini Al

etli börek yapımı

Etli Börek

5 5 35 Dakika

Hem çay davetlerinizde hem de ana yemek öncesi aperatif olarak ikram edebileceğiniz doyurucu bir börek tarifi: etli börek. Farklı kahvaltı seçenekleri arayanlar için de iyi bir alternatif olabilir. Başka börek...

Tarifini Al

patatesli börek nasıl yapılır

Patatesli Börek

5 5

Malzemeleri az, kolayca yapabileceğiniz farklı bir börek tarifi olara patatesli börek tarifini deneyebilirsiniz. Başka börek tariflerine buradan ulaşabilirsiniz.

Tarifini Al

sebzeli tava böreği

Sebzeli Tava Böreği

2.5 5 15 Dakika

Misafirleriniz çat kapı geldiğinde kolayca, kısa zamanda yapabileceğiniz bir börek tarifi: sebzeli tava böreği Sitemizdeki tüm börek tariflerine buradan ulaşabilirsiniz.

Tarifini Al

semizotlu patlıcan salatası

Semizotlu Patlıcan Salatası

0 5

Diyet yapanlar için yaz günlerinde serinletecek bir salata tarifi: semizotlu patlıcan salatası. Semizotu, omega 3 yağ asidi, demir, kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez mineralleri bakımından oldukça zengindir. A ve C...

Tarifini Al

dereotlu kereviz çorbası

Dereotlu Kereviz Çorbası

0 5 20 Dakika

Kereviz severlerin damak tadına uygun bir çorba tarifi: dereotlu kereviz çorbası. Diğer çorba tariflerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Tarifini Al

bulgurlu salata

Bulgurlu Salata

0 5

Sağlıklı beslenmeyi sevenler için bulgurlu salata tarifi paylaşacağız. Diğer salata tariflerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Tarifini Al

You cannot copy content of this page