Pirinç Unu

damla sakızlı sütlaç nasıl yapılır

Damla Sakızlı Sütlaç

0 5 30 Dakika

Geleneksel sütlü tatlılarımızdan sütlacı bir de damla sakızlı deneyin. İftar sonrası ağzınız tatlansın. Damla sakızlı sütlaç tarifimiz dışında başka tatlı tariflerine bakmak isterseniz tıklayın.

Tarifini Al

glutensiz ekmek tarifi

Glutensiz Ekmek

5 5 20 Dakika

Tavada kolayca yapabileceğiniz glutensiz ekmek tarifi. Çölyak hastası iseniz pratik şekilde kendi ekmeğinizi yapabilirsiniz. Glutensiz tarifler arıyorsanız glutensiz elmalı kek tarifimize de bakabilirsiniz.

Tarifini Al

tavuk göğsü tatlısı

Tavuk Göğsü

0 5

Yemeğinizin kapanışını sütlü tatlılardan tavuk göğsü ile yapmaya ne dersiniz? Yapılışı oldukça kolay bir tarif. Geleneksel sütlü tatlıları seviyorsanız kazandibi, sakızlı hünkar muhallebisi, sütlaç tariflerimize de bakabilirsiniz.

Tarifini Al

keşkül yapımı

Keşkül

0 5 10 Dakika

Sütlü tatlılar denince akla gelen tatlılardan olan keşkül, Osmanlı mutfağında ziyafet ve davet tatlısı olarak yapılırdı. Doyurucu ve kalorisi yüksek bir tatlıdır. Tüm tatlı tariflerimiz için tıklayın.

Tarifini Al

kazandibi tarifi

Kazandibi

2.3 5 20 Dakika

Yapımı çok kolay, yemesi çok keyifli kazandibi tarifimiz. Siz de kazandibine dibi düşünlerdenseniz buyrun! Sütlü tatlıları seviyorsanız keşkül, vişne soslu sakızlı muhallebi, çikolata soslu su muhallebisi, erik soslu muhallebi, matmazel...

Tarifini Al

You cannot copy content of this page