Damla sakızı

patlıcanlı pilav nasıl yapılır

Patlıcanlı Pilav

5 5

Patlıcanlı pilav, zeytinyağlı soğuk olarak yenebilen bir pilav yemeğidir. Çay ile birlikte ikramlık olarak da servis edilir. Farklı pilav tariflerimiz için tıklayın.

Tarifini Al

vişne soslu sakızlı muhallebi tarifi

Vişne Soslu Sakızlı Muhallebi

5 5

Bugün sütlü tatlılardan vişne soslu sakızlı muhallebi tarifini paylaşacağız. Damla sakızının hoş bir lezzet katacağı muhallebimizin yapımı oldukça kolay. Vişne sosunu da ayrıca hazırlayıp üzerine döküp servis edeceğiz. Vişne sosu...

Tarifini Al

gül lokumlu güllaç

Lokumlu Güllaç

5 5

Güllacı, gülsuyu ile tatlandırmak yerine güllü lokumlarla lezzetlendirebiliriz. Siz de hafif sütlü tatlıları sevenlerdenseniz lokumlu güllaç tarifimize bayılacaksınız. Çeşitli güllaç tarifleri için ‘Güllaç nasıl yapılır?’ yazımızdaki tariflere bakabilirsiniz.

Tarifini Al

damla sakızlı sütlaç nasıl yapılır

Damla Sakızlı Sütlaç

0 5 30 Dakika

Geleneksel sütlü tatlılarımızdan sütlacı bir de damla sakızlı deneyin. İftar sonrası ağzınız tatlansın. Damla sakızlı sütlaç tarifimiz dışında başka tatlı tariflerine bakmak isterseniz tıklayın.

Tarifini Al

sakızlı hünkar muhallebisi tarifleri

Sakızlı Hünkar Muhallebisi

5 5

Ramazanda iftar sofralarına yakışan bir saray tatlısı tarifi. Sakızlı hünkar muhallebisi yapımı oldukça kolay, lezzeti şahane bir sütlü tatlıdır. Hafif sütlü tatlı tarifleri arayanlar için ideal bir tariftir. Tüm tatlı...

Tarifini Al

You cannot copy content of this page